У черговому випуску Newspalm Юрка Космину змушують червоніти та сміятися такі персонажі:

Експрезидент Грузії та колишній одеський обласний начальник Міхеїл Саакашвілі. У «Свободі слова з Савіком Шустером» він замість звичного режиму «міміно» увімкнув режим «мімімі». Всіляко нахвалював Юлію Тимошенко, називав її «відповідальним політиком з потенціалом на майбутнє» та насостанок показав глядачам свого кота, якого Савік Шустер одразу ж назвав «символом щастя» своєї програми.

Перший заступник міністра охорони здоров'я Андрій Семиволос та радник міністра Дмитро Раїмов. Винахідники найдієвішого способу не ляпнути на брифінгу зайвого про скандал у міністерстві. Семиволос просто встав і пішов з брифінгу під час запитання журналістки з «Радіо Свобода». Здається, на запитання від «Радіо Свобода» в нової влади уже сформувався тікальний рефлекс. А хто останній — тому й виправдовуватися!

Генпродюсерка і ведуча каналу ZIK Наташа Влащенко. Вона влаштувала факову фахову дискусію з ведучим авторської програми на ATR Романом Скрипіним — власником найвідомішого середнього пальця країни. Скрипін закинув Влащенко, що вона запрошує деяких гостей виключно заради «хайпу» та рейтингів. Ведучий навіть порадив колезі показувати в етері порно – мовляв, воно дає більші рейтинги. Влащенко одразу ж пригадала Скрипіну, що саме він робив заради хайпу: показала йому середнього пальця.

Співак Олег Винник — учасник російського флешмобу за мир. «Я не хочу, щоби молоді дружини ставали вдовицями. І я не хочу, щоби страждали діти. Давайте не забувати: ми прийшли в цей світ, щоби навчитися любити, а не відбирати життя один в одного. Усім — мир. Всєм — мір», – сказав улюбленець «вовчиць» у своєму відеозверненні.

Прессекретарка президента Зеленського Юлія Мендель. Людина, яка не тікає від журналістів «Радіо Свобода», а ганяє їх сама! Мендель відштовхнула журналіста програми «Схеми: корупція в деталях» Сергія Андрушка, коли він намагався поставити запитання Володимиру Зеленському та керівнику Офісу президента Андрію Богдану.

Теги: