Кажуть, для редакторів українських реаліті-шоу є окремий котьол в пеклі. Там горітиме і Крапівіна, бо знімала реаліті теж.

Реаліті-шоу «Багач-бідняк» недоладне з усіх сторін, хоч і успішне за телеметричними параметрами. Але монтажна версія вказує на конкретні баги випуску з Гаріком Корогодським: завдання давалися занадто легкі, щоб можна було говорити про успішну інтеграцію в правила шоу, надмірне використання одного героя, який постійно допомагав Гаріку, в монтажі є обмовки і частини завдань, які не були озвучені замовниками, а шматки з іноземцем порізали нууууу дуже кострубато, та й віри немає, що Корогодський у нього ночував.

І навіщо було у фейсбуці тегати всіх працівників знімальної групи, ума не приложу. Щоб потім використати оператора в кадрі, як місцевого жителя? Так, Володимир жив у Луцьку, але на час зйомок приїхав як оператор знімальної групи вищезазначеного шоу.

Українське реаліті-шоу - це частіше недоглянута, тороплива і попсова пародія, де главнєй всєго - бистро все зняти і віддати на монтаж!
Бистро, я сказала!