Слава Україні та її збройним силам, а двоголовому орлу – тризубом по таблу! Допомогти нам не лише словом, але й ділом — підтримайте нас https://donate.detector.media Адже Священна Медіаграмотність в часи інформаційної війни з Росією— це наша з вами спільна справа! Мерч Ньюспалму https://hypetube.net/blogger/newspalm Підписуйтеся на нашу сторінку ФБ, щоб не пропускати новини та нові випуски: https://www.facebook.com/NewsPalm

У новому випуску влогу «Ньюспалм» на вас чекають:

00:00 Анонс

01:28 БЛІЦКРІНЖ про пенсію Байдена, інфаркт Порошенко і побіг Зеленського.

09:33 «Страна.юей», яка за рік встигла заробити бан і від України за московську пропаганду, і… від самої московської пропаганди!

10:18 Ілля Кива, у якого раптом воскресає зять, якого ти нещодавно поховав у студії Скабєєвої.

12:34 Московський телеканал «Матч ТВ», бо участі збірної України у відборі чемпіонату світу вистачило на цілий вечір для етеної істерії.

15:21 Алєксандр Нєвзоров, колись - довірена особіа Путіна, а нині – вже 8 років як «похорошевшему русскому».

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" у межах проєкту "Підтримка виробництва відеопроектів ГО "Детектор медіа" в умовах війни". Матеріал відображає позицію авторів і не обов'язково збігається з позицією Міжнародного фонду "Відродження".

Підтримайте українську армію! Збір коштів на потреби армії України від Національного Банку України: https://bank.gov.ua/ua/about/support-...

Благодійний фонд допомоги ветеранам та військовим «Повернись живим» https://savelife.in.ua/ Слава Україні! Збройним силам слава!