Як цензура змусила юного Олександра плакати, як він обрав між «Інтером» і «1+1», чим його вразили Піночет і Далай-лама, а також чому адміністрація Кучми припинила присилати Ткаченкові темники факсом.
Как самый популярный журналист «Вечернего Киева» создал буржуазную газету, отказался порочить честь Кучмы и стал вынужденным владельцем издания, которое возглавлял почти 20 лет.
Чем редактор советских времён отличался от нынешнего, за сколько команда Януковича пыталась купить «Зеркало недели» и почему, в конце концов, газету никому не продали, а Мостовые остались в Украине.
Медійники з НВ («Новое время»), «Радіо Свобода», «ТСН.ua», Platfor.ma, Liga.net та Vogue.UA розповіли про сервіси, які допомагають їм у роботі.
Керівник відділу нових медіа в НВ Сергій Депутат показав «Відеотеці», як він стежить за популярними постами конкурентів та шукає теми за допомогою сервісу CrowdTangle. Також він розповів, яким чином НВ розвиває акаунти в соціальних мережах та чому відмовився від каналу у Viber, створивши натомість декілька в Telegram.
«Відеотека» дізналась у мультимедійного редактора «Радіо Свобода» Владислава Яцківа, як «Радіо Свобода» створює спецпроєкти й навіщо знімає 360-градусне відео. Також у відеоінструкціях він детально розповів про сервіси Infogram і VidIQ, якими користується редакція.
«Відеотека» дізналась у головного редактора Liga.net Бориса Давиденка, чому вони почали знімати ролики для онлайн-платформ, як працюють з імейл-розсилками, коли запустять передплату на матеріали та які проєкти мають іще у планах. Також редактор у роботі з даними Олександр Надельнюк показав, яким інструментом він користувався для візуалізації зв’язків між народними депутатами України.
Курс «Конструктивне висвітлення українських реформ у регіонах»— буде включати 5 тем про конкретні реформи.
Курс «Медіа-стандарти під час виборів» має просвітницьку мету і покликаний посилити спроможність місцевих українських журналістів у об'єктивному висвітленні виборчого процесу.
Що робиться в Україні, аби на дорогах менше людей гинуло і травмувалося.
Від рупорів влади до ефективних комунікаторів громади
Факти, поради та корисні контакти для журналістів
Докладні поради журналістам, які роблять матеріали про реформу
«Бути вільними — це найголовніше, чого ми навчаємо цих дітей», — каже керівниця ГО «Новий Донбас» Лариса Артюгіна, поки ми в мікроавтобусі підіймаємося та опускаємося гірськими дорогами на шляху до села Рибник.
Докладні поради журналістам, які пишуть про українську освіту.
Докладні поради журналістам, які пишуть про українську медицину
Консультация для локальных онлайн-медиа
Российский журналист, живущий и работающий в Украине, оказался жив. Но эта новость прояснила, что в течение почти суток украинские СМИ неосознанно вводили в заблуждение аудиторию. Какие последствия это может иметь для репутации как СМИ, так и украинских правоохранительных органов? Об этом и не только – спецпроект «Видеотеки».
Які зміни відбулися в українській медіасфері за чотири роки президентства Петра Порошенка? Якими є перші результати тих реформ, які протягом цих років вдалося реалізувати в галузі ЗМІ? І яку роль у цих змінах зіграв особисто президент? На ці та інші питання відповідають учасники спецпроекту «Відеотеки»: Зураб Аласанія, Оксана Романюк, Матвій Ганапольський, Катерина Горчинська та Ігор Розкладай.
«Журналістські розслідування: основи» — це серія з 15 відеоуроків на допомогу журналістам, які хочуть працювати в жанрі розслідувань.