Слава Україні та її Збройним Силам, а кремлівському дурилу — хаймарсом по рилу! А щоби допомогти нам не лише словом, але й ділом — підписуйтесь на спільноту “Детектор медіа“ https://spilnota.detector.media/ Адже Священна Медіаграмотність в часи інформаційної війни з Росією— це наша з вами спільна справа!

Мерч Ньюспалму https://hypetube.net/blogger/newspalm Підписуйтеся на нашу сторінку ФБ, щоб не пропускати новини та нові випуски: https://www.facebook.com/NewsPalm

У новому випуску влогу «Ньюспалм» на вас чекають: 00:00 Анонс 1:42 БЛІЦКРІНЖ про Достоєвського та Антона Красовського. 5:23 Телеканалу “Спас”, де ухиляння від повісток уже прирівнюють до абортів. 7:49 Сергія Суровікін, який заявляє черговий раз, що росіяни з українцями один народ. 10:07 Експерт російського Міноборони Руслан Пухов, який видав в етері всю правду-матку про іранські дрони, слово і жопу.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" у межах проєкту "Підтримка виробництва відеопроектів ГО "Детектор медіа" в умовах війни". Матеріал відображає позицію авторів і не обов'язково збігається з позицією Міжнародного фонду "Відродження".

Підтримайте українську армію! Збір коштів на потреби армії України від Національного Банку України: https://bank.gov.ua/ua/about/support-...

Благодійний фонд Сергія Притули https://prytulafoundation.org/uk

Слава Україні! Збройним силам слава!