Підписуйтесь на нашу сторінку ФБ, щоб не пропускати новини і нові випуски: https://www.facebook.com/NewsPalm

Ви дивитесь черговий випуск влогу «Ньюспалм», де на вас чекають: гомосапієнс Зеленський, Черкаси, нанороботи, мільйони Тимошенко, бойовий геморой, Кива, Ляшко та розпуста... 

У рубриці «Постправда» перевірте свою чуйку на фейки і спробуйте вгадати, де правда, а де брехня (правильні відповіді дізнаєтеся в кінці влогу):

- Чи правда, що парламент Таджикистану заборонив давати дітям прізвище Аваков?

- Невже у Запоріжжі поліція розігнала підпільний концерт Олега Винника?

- Хіба так може бути: під час карантину доходи Юлії Тимошенко зросли в 800 разів?

- Чи справді в підвалі ресторану Миколи Тищенка знайшли замурованого Олега Ляшка?

- Невже Володимир Зеленський — гетеросексуальний гомосапієнс?

Цього разу свій «Стендап» Юрко Космина присвятив головній темі тижня — карантинному бунту меру Черкас. Хоча українські кінотеатри і простоюють без діла, рідні політики не лишають нас без епічного кіна про битви супергероїв — Зеленський VS мер Черкас. Готуйте попкорн — це 3D надовго! 

Традиційний «Хіт-парад медіашизи» складається з трьох нагород. Цього разу Юрка Космину змушують червоніти і сміятися такі персонажі:

-  президент Білорусі Олександр Лукашенко, який не збирається скасовувати парад 9 травня через поширення хвороби-яку-не-можна-називати;

- канал «1+1», який поширює старі московські фейки про таємні американські лабораторії в Україні;

- канал ZIK, де відбулося свято конспірологів зі «Слуги народу» та ОПЗЖ: нардепи Юрій Камельчук і Олександр Качний розказали про вакцини і наночіпи для «контролю великих мас людей».

А поетична рубрика «Кількома рядками» сьогодні присвячується духовним скрєпам нардепа від прокремлівської ОПЗЖ Олега Волошина, який запропонував Раді давати українцям до 10 років тюрми за «пропаганду розпусти».

У фіналі випуску — «Пост-Постправда». І саме вона розповість вам про фейки, сховані в п’яти новинах, процитованих на початку випуску.