Підписуйтесь на нашу сторінку у ФБ, щоб не пропускати анонси та нові випуски: https://www.facebook.com/DetectorMedia/

Трешу в році виявилося так багато, що ні в топ-п'ятірку, ні ні навіть у десятку він не вмістився. Тому на вас чекатимуть аж три хіт-паради! Найбільший шлак від політиків, найгучніший треш від журналістів, і наостанок — просто найлютіша, найвідбитіша на голову медіашиза.

А почнемо ми з найбільшого щлаку від наших любих політиків:

10. Микола Тищенко Десяте місце та перемогу в спецномінації “Усмішка року” отримує екс-телезірка та ресторатор, а нині — нардеп від партії “Слуга Народу” Микола Тищенко. Дивимося, усміхаємося... та машемо!

9. Володимир Зеленський Дев'яте місце і перемогу в спецномінації “Земельна реформа”... за дивний виступ на захист своєї прес-секретарки Юлії Мендель здобуває президент України Володимир Зеленський.

8. Софія Федина Восьме місце та перемогу в спецномінації “Хейт року” здобуває народна депутатка від “Європейської солідарності” Софія Федина.

7. Ганна Скороход Сьоме місце та перемогу в спецномінації “Вчитель року” посідає людина, яка навчила Матвія Ганапольського слова “хвойда”! Тобто вигнана з фракції “Слуги Народу” народна депутатка Ганна Скороход.

6. Андрій Богдан Шосте місце та перемогу в спецномінації “Хитрий жук” та “фуршетник року” отримує голова Офісу Президента Зеленського Андрій Богдан.

5. Ольга Василевська-Смаглюк П'яте місце та перемога в номінації “Глушник” дістаються екс-журналістці “1+1”, а нині — народній депутатці від “Слуги Народу” Ользі Василевській-Смаглюк.

4. Віктор Медведчук Четверте місце та перемогу в номінації “Вдар мене, якщо зможеш” здобуває кум Путіна і нардеп від проросійської фракції ОПЗЖ Віктор Медведчук.

3. Євген Червоненко Третє місце та перемогу в номінації “Гей-радар року” здобуває заслужений резидент каналів медведчукобачення, екс-нардеп від Партії регіонів Євген Червоненко.

2. Богдан Яременко Друге місце та перемога в номінації “Без табу” дістаються найгарячішому жеребцю українського парламенту Богдану Яременку.

1. Ілля Кива І перемогу в політичному чарті та в номінації “Пустун року” здобуває... звичайно ж, нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива. Людина, яка довела, що якщо щось довго шкрябати... воно ж і відпасти може!                                                                            Такою була наша перша новорічна десятка. І щоби не пропустити десятку найкращого трешу від журналістів, а за ним — і найвідбитішу десятку “Медіашиза року”... підписуйтесь на канал: https://www.youtube.com/channel/UCJwd...