Раніше Богдан Кутєпов збирав своїми стрімами сотні тисяч глядачів, і раптом… лише сім осіб, та й то один «відвалився» через disconnect. Можливо, причина в тому, що Богдан «окупував» як «медіатітушка» чужий акаунт під час свого майстер-класу?

Та Богдан знає, як повернути глядацький інтерес, тому він одягає маску Санта Клауса у фейсбучному стрімі і підспівує «хо-хо-хо» (підганяючи оленів, мабуть:).

Досвід роботи з відеоконтентом дає можливість і право Богдану, як і Піфагору чи Ньютону в їхніх царинах, виводити закони стріму, що Богдан і робить… у цифрах!

Він знає, що таке відео. Він знає, як підігріти аудиторію й не дати їй охолонути. Він знає, як розказати «Війну і мир» в кепшен-відео, хоча сам того начебто й не бажає (Лев Миколайович, пробачте сучасне кліпове мислення – така епоха). Він – стрімер, відеограф, відеорепортер, журналіст і документаліст «Громадського».

Основні тези про відеоконтент, стрім, просту мову відеоісторії та стабілізацію в лекції Богдана Кутєпова зафіксував «Детектор медіа».