Ви готові до справжнього зашквару? 
Весь минулий тиждень ми збирали та аналізували основні медійні тренди щодо виборів.
Свіжий випуск Детектора виборів №7 вже тут bit.ly/2Cs2alZ

Але зараз поговоримо про головні маніпуляції минулого тижня. 
Отож, поїхали: 

«Інтер» показав, як Віктор Медведчук критикує «віртуального кандидата з неіснуючою партією» Володимира Зеленського. «А що, є такий кандидат?» — дивуються глядачі «Інтера».

Критики Порошенка поширили фото, на якому президент утікає від виборців. Насправді навпаки: він до них ішов.

Програма «Гроші» на «1+1» порадила не вірити соціології фірми «Социс». За два дні в новинах «1+1» поділилися свіжими рейтингами «Социса».

Голова фракції БПП Артур Герасимов прокрутив у Верховній Раді «розмову Коломойського з Тимошенко». Компроматом не погребували лише Прямий і ZIK.

«Інтер» зімітував ток-шоу у програмі «Подробиці тижня». За принципом апартеїду: окремо виступають Бойко та «За життя», окремо — всі інші.

«1+1» придумав, як скомпрометувати Порошенка… виборами у Молдові. Виявляється, наш президент — друг тамтешнього олігарха-корупціонера!

Юлія Тимошенко в інтерв’ю ICTV розкрила свій план закінчення війни на Донбасі: нагадати про Будапештський меморандум і «все буде добре».

Ведуча ток-шоу на каналі «Україна» нагадала, як Ляшко їв землю, й висловила сподівання, що кандидат потішить глядачів іще чим-небудь кумедним. Ляшко її розчарував.

Ведучий 5 каналу Віталій Гайдукевич натякнув, що якщо в оборонній сфері буде щось негаразд, то винний Денис Бігус: через нього нам перекрили контрабанду.