Давайте глянемо свіженький випуск про навколовиборчі ляпсуси тижня від творців Детектора виборів 😁😊

І сьогодні про таке: 

✅«1+1» знову звернувся до знавців ретроградного Меркурія по прогнози щодо результатів виборів — і більшість астрологів упевнені в перемозі Зеленського!

✅Гриценко назвав відсутність своєї дружини Юлії Мостової у списках виборців підступами влади. Виявилося, що вона не там шукала.

✅Юлія Тимошенко на «Свободі слова» ICTV відповідала на одне запитання 20 хвилин. Ведучим було ОК. Ось що таке свобода слова!

✅Порошенко без пояснень не прийшов на «Зворотний відлік» на Суспільному, хоча потім заявив, що вважає дебати необхідними. У Зеленського хоч «поважна» причина була — концерт.

✅Прямий канал змусив прибічників Порошенка з синьо-жовтими прапорами півгодини мерзнути, аби створювати фон для президента під час телемоста-інтерв’ю.

✅В останній тиждень кампанії «UA: Перший» почав розповідати глядачам у новинах про кандидатів. Могли б і ще тиждень почекати, чого вже там.

✅Ведучий NewsOne Василь Голованов назвав Юрія Бойка фахівцем у газовій сфері. Але про «вишки Бойка» в переліку експертних досягнень не згадав.

✅Російські пропагандисти безумно зраділи, що Зеленський назвав війну на Донбасі громадянською. Щоправда, він такого не говорив.

✅Ведучий Прямого Андрій Карпов на «Свободі слова» ICTV попросив Порошенка нарешті пояснити всім, що його опонент — Коломойський. Той сказав, що його опонент таки Путін.

✅Вілкул під завісу використав чудо-зброю — критику Супрун: «геноцидный эксперимент проводит санитарка Супрун, у которой стоит задача — cократить население Украины».

Повний випуск Детектора виборів №9 тут bit.ly/2V7kt7r