У черговому випуску «Ньюспалму» Юркові Космині соромно і смішно через таких персонажів:

Болгарську проросійську партію «Відродження», котра використала у своєму проморолику відео зі «Слуги народу», у якому президент Голобородько у виконанні Володимира Зеленського розстрілює український парламент. Реклама закінчується слоганом «Тільки ми можемо». Вочевидь, ідеться про те, що лише проросійська партія може без дозволу використати частину чужого відео у своєму промо.

Лідера партії «Голос» Святослава Вакарчука, який в ефірі ICTV виступив з «конкретними пропозиціями до зміни політики в країні». Виявилося, що ними є, наприклад: пріоритет інтересів громадянина перед державними, курс у Європу та рівність громадян перед законом.

Ведуча «1+1» Наталя Мосейчук, яка взяла на себе роль рятівниці рейтингу Юлії Тимошенко та інших лузерів у президентських перегонах і почала давати їм поради. Наша улюблена: «Вас питають — ви відповідайте. Ви згадуйте, якими вас народила мама, коли ви в три роки брехати ще не вміли».

Віктора Медведчука, який через свого соратника Тараса Козака контролює канали «112» і Newsone. Щойно Дмитро Гордон покинув ефір цих каналів через надлишок Медведчука та його соратників, як канали заповнили спорожніле місце. Звичайно ж, Медведчуком!

Студію «Квартал 95» — ці піонери політично-фізіологічної сатири довели, що президент Зеленський не уникне їхньої нищівної критики і присвятили йому пісенний номер.