Що спільного між пожежею в будинку Валерії Гонтарєвої, 95 кварталом та хором імені Г. Верьовки?

Тема для роздумів цікава 🤔
Але чи доречна вона в ефірі розважального шоу? 😕

І ще одне. Чому в цю історію вплутався Національний хор?
Наш Отар Довженко міркує:
"Дискусія про хор Верьовки — це добре, але проблема ж не в хорі взагалі. І не в бульварно-квартальному гуморі, який, як багато хто слушно зауважив, завжди таким був.

Проблема в Ігорі Коломойському, який у черговий раз продемонстрував, що використає для захисту і просування своїх бізнес-інтересів (інакше кажучи — для утвердження своєї влади) що завгодно.
В тому числі державний хор у вишиванках, який буде підспівувати співаному парафразу меседжів Коломойського. Тих самих, які ми чуємо в новинах «1+1», публічних висерах «блогера» і політика Дубинського та інших політиків і прибічників.
В цьому випадку — «Гонтарева сама себе спалила».

Конкретно Валерія Гонтарева, яку добивають лежачу, тут не принципова — наступного разу це буде щось інше.
А виконавцям потрібно буде швиденько переконати себе, що вони не роблять нічого поганого, просто жартують, критикують «корумповану стару владу», неефективного мера (який вчора був суперефективним, поки не впав у немилість Коломойського), несправедливу процедуру націоналізації «Приватбанку» абощо.
Що вони довершують зачистку України від свинарчуків, порохоботів та іншої зарази, яка заважає остаточно завершити епоху бідності та жадібності".

Як висновок, медіа повинні служити інтересам аудиторії, а не олігархів чи бути інструментом розправи над опонентами.
Адже так?