Що ближче вибори, то більше зашквару на телебаченні. А щоб ви нічого не пропустили, то ми зібрали все це в новому випуску Детектора виборів. 

Отже, пані та панове, топ навколовиборчих ляпсусів тижня:

Олег Ляшко пообіцяв повернути на «UA: Перший» програму «Фольк-music», якщо стане президентом. Кандидат, певно, не знає, що суспільне мовлення не залежить від влади.

Фейкове привітання з 23 лютого від Зеленського так сподобалось ненависникам кандидата, що вони не припиняють його поширювати. Хоч і визнають, що це фальшивка. І навіть змушують Порошенка коментувати.

«Україна» приписала Ляшкові шанси вийти у другий тур, але цифри вигадувати не наважилась — просто показала портретик.

Головна теза російської пропаганди про вибори в Україні — те, що вони будуть сфальсифіковані й нелегітимні. Те саме постійно повторюють у ток-шоу на «112» і NewsOne.

Вілкул і Ляшко у два голоси переконують уже не виборців, а державу більше купувати в підприємств Ріната Ахметова.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос на Прямому каналі продекламував гасла з білбордів Порошенка про армію, мову і віру.

Євген Червоненко на каналі 112 пригрозив, що Порошенко почне наступ на Донбасі й зірве вибори, якщо не вийде у другий тур.

Проросійського активіста, який очолив Дніпровський облвиборчком за квотою Капліна, побили. Він почав підтримувати Симоненка, Бойка, Вілкула і Мураєва. Більшість каналів це проігнорувала.

Юрій Бойко на «Інтері» став президентом Одещини. І Харківщини. Канал не вперше маніпулює «регіональними» рейтингами, а всеукраїнські переважно замовчує.

Конкурс найбезглуздіших приводів для піару триває. ICTV показав, як Тимошенко в Одесі подарували надруковану на 3D-принтері булаву.

Повний текст випуску читайте bit.ly/2SuAJxn