Журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач у форматі відеоблогу відповів на звинувачення у порушенні професійних стандартів, висунутих  у сюжеті телеканалу ­«Україна».

Матеріал з’явився на каналі після того, як  «Схеми» оприлюднили відео ­«Мисливець за журналістами», у якому йдеться про те, що автівки охоронної компанії «Дельта-Донбас», власником якої є Рінат Ахметов, стежать за  знімальною групою журналістів-розслідувальників під час їхньої роботи.

Нагадаємо, 22 лютого журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач у своєму матеріалі на сайті «Радіо Свобода» повідомив, що протягом останніх декількох місяців за знімальною групою програми відбувається регулярне стеження автівками ТОВ «Дельта-Донбас», кінцевим бенефіціарним власником якої є Рінат Ахметов.  Михайло Ткач подав заяву до поліції через начебто стеження охорони Ахметова за знімальною групою. Він просить порушити кримінальне провадження за ч. 3 ст. 171 Кримінального кодексу України – переслідування журналіста у зв’язку з його законною професійною діяльністю за попередньою змовою групою осіб.

Охоронна фірма Ахметова звинуватила «Схеми» у втручанні в приватне життя олігарха.