Підписуйтесь на нашу сторінку у ФБ, щоб не пропускати анонси та нові випуски: https://www.facebook.com/DetectorMedia/

У черговому випуску «Ньюспалм» Юрка Космину змушують червоніти та сміятися такі персонажі:

Нардепка від “Слуги Народу” Ольга Василевська-Смаглюк. Вісім років роботи журналісткою ТСН та один ролик депутатки Софії Федини і волонтерки Марусі Звіробій на YouTube сформували в Ольги цікавий погляд на свободу слова.

Канал NewsOne. Який підтвердив спартанську легенду, що слабких кандидатів, які програли вибори в Раду, Медведчук знову і знову скидає... вести телепрограми на NewsOne та 112. Для тих, кому було мало сексистських жартів мачо Червоненка в усіх токшоу NewsOne та 112-го, канал запустив прямоефірну програму з Євгеном Альфредовичем у головній ролі. 

Речниця президента Юлія Мендель. Гроза журналістів “Радіо Свобода” підрахувала, що цих журналістів “Свободи” забагато розвелося. Таке враження у Мендель склалося під час президентського прес-марафону, у якому, за словами Мендель, взяв участь насправді не існуючий підрозділ компанії – «Радіо Свобода Черкаси».

Українські журналісти. Які днями слідом за росіянами розігнали по мережі та навіть телеетеру сенсаційну новину. Про зраду двадцятирічної давнини: буцімто президент Білорусі Лукашенко та очільник Росії Путін домовилися про створення єдиного уряду, парламенту, ринку нафти та газу. Такі переговори справді велися, але зо двадцять років тому між Лукашенком і тодішнім президентом РФ Борисом Єльциним.

Офіс Президента, де на падіння рейтингів шефа відреагували традиційно. Зняли ще одну серію “Слуги Народу” - з учителем Голобородьком у ролі Володимира Зеленського. У новому епізоді Зеленський інструктує прем’єра Олексія Гончарука: «Люди повинні отримати платіжку за грудень місяць, і там повинні бути вже знижені».

Теги: