У черговому випуску «Ньюспалму» Юрка Космину змушують червоніти та сміятися такі персонажі.

Савік Шустер, ведучий шоу «Свобода слова Савіка Шустера». Він почав перший етер на телеканалі «Україна» з читання мантри санскритом. Після цього журналіст прочитав «українську мантру» – вірш Ліни Костенко, щоб продемонструвати володіння не лише санскритом, а й українською. Проте включення скайпом журналіста онлайн-видання «Цензор.НЕТ» Юрія Бутусова довело, що Шустеру варто було б підтягнути ще й... котячу мову. Адже разом із голосом Бутусова глядачі чули нявкання кота журналіста.

Депутат партії «Опозиційна платформа — За життя» Ілля Кива. В етері шоу «Український формат» на NewsOne він сплутав імена Григорій і Георгій та щиро привітав з ювілеєм свого однопартійця Георгія Суркіса. Ведучий шоу виправив помилку Киви – Василь Голованов привітав Григорія Суркіса.

«1+1» перший телеканал, який почав публічно перевіряти на детекторі брехні власних журналістів. Сергій Гальченко пройшов поліграф після сюжету, у якому журналісти «запідозрили мера Києва Віталія Кличка в крадіжці громадської будівлі у найдорожчій частині Києва для рідного брата». Кличко звинуватив канал у тому, що сюжет замовний. Гальченко вирішив обійтися без зайвих формальностей: свідчень своєї рації та документів. Журналіст одразу запросив Кличка на «бій на поліграфі», на який Кличко не з’явився. 

Віталій Кличко й та безумна відвага, з якою мер Києва прийшов на теледебати з головою офісу президента Андрієм Богданом. «Зараз я йшов на ефір (це не таємниця) багато... зараз буде там бій! Між Кличком та Богданом... навантаження таке», – розповідав про свої побоювання перед етером колишній боксер. Суперники розійшлися майже миром: Богдан розповідав про бюджет Праги та майже співмірний бюджет Києва (наплутавши в цифрах), Кличко – звинувачував телеканал «1+1» у маніпуляціях та розповідав анекдоти власного авторства про самого себе. 

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук. Ідеї Андрія Богдана про непотрібність журналістів пан Гончарук почав втілювати в життя вже з першого засідання Кабміну! Прем’єр відмовився від онлайн-трансляцій та присутності журналістів на засіданнях. «Те, що має бути закритим, ну, точніше, не закритим, а те, де ця відкритість не повинна бути тотальною і не перетворюватися на такий собі нудизм.... ми це також вирішимо», – так пояснив своє рішення Гончарук. 

Теги: