Підписуйтесь на нашу сторінку у ФБ, щоб не пропускати анонси та нові випуски: https://www.facebook.com/DetectorMedia/
У черговому випуску «Ньюспалм» Юрка Космину змушують червоніти та сміятися такі персонажі:
Андрій Богдан, голова Офісу президента. Людина, якій не потрібні ЗМІ, дала «померлій класичній журналістиці» інтерв'ю. У ньому він розповів про втому президента України. Виявилося, що Володимир Зеленський втомився від негативу в засобах масової інформації та соцмережах, спрямованих на його чутливу персону.


Це вже перестає бути смішним, але в новому випуску «Ньюспалму» – знову Андрій Портнов. Якого в ефірі каналів Медведчука цього тижня стало ЩЕ на одну передачу більше! У проекті «Портnow» колишній юрист Януковича взявся висвітлювати «події та аналітику». Перший ефір запам’ятався нам меметичною фразою: «люди без биографии будут жить в позорной повестке».
Живий класик медіатрешу — заслужене пропагадніще Росії Дмітрій Кісєльов. Людина, яка навіть розповідь про секс-пригоди нардепа Яременка вміє почати... з расизму!


«Прямий канал», який здався під натиском політичних реалій та запустив власний «95-й квартал» - приблизно того ж рівня жартів та політичної сервільності. У шоу «!Влада хохотала!» наприклад, пропонують згадати,«за що ми всі так любили нашого п'ятого президента Петра Порошенка» та порівнюють Зеленського та Путіна.


Богдан Яременко, нардеп від партії «Слуги Народу», який у власному листуванні з повіями побачив привід для ув'язнення журналістів. Після того, як депутата спіймали на інтимній переписці у залі засідань, він почав вигадувати дивні виправдання на кшталт того, що листування було навмисне сфабрикованим, а він паралельно листувався на дуже серйозні теми. Богдан Яременко також погрожував журналістам ув’язненням за публікацію переписки.

Теги: