У черговому випуску «Ньюспалму» Юркові Космині соромно і смішно через таких персонажів.

Депутата Іллю Киву, який в ефірі каналу NewsOne влаштував лекцію з побутового сексизму. З якої глядачі дізналися, наприклад, про те, що «жінка завжди буде другорядною у нашому світі» через те, що Ісус «пішов на хрест і забрав усе найскладніше на себе».

Прямий канал, в ефірі якого в програмі «Ехо України» порівнювали президента Володимира Зеленського з Путіним, Гітлером, Сталіним і Каддафі.

Рішучий бойкот, яким українські політики зустріли купівлю каналу ZIK людиною Віктора Медведчука. Зустріли... прямо на бойкотованому ними каналі.

Віктора Медведчука, який спитав у журналістів свого ж каналу «112»: «Ви ж хочете, щоб ми (маються на увазі рейтинги партії Медведчука. – Ньюспалм) росли, чи ви об’єктивні у цьому процесі?». Кум Путіна зізнався, що поставив питання з «надією», навіть не сподіваючись на вичерпну відповідь.

Телеведучого Прямого каналу Сергій Пояркова, який феєрично вміє пояснювати глядачу складні речі на пальцях. Зокрема, Поярков використав пельмень, міністра та жабу для того, щоб описати проблеми в керівництві країни.

Теги: