Сьогодні неділя, а на "1+1" шоу «Голос країни.Діти» не покажуть. Бо шоу поскирдувало ще минулого тижня. Можливо, не було сенсу тягнути шоу за хвіст. Хто ж зна?!

Юлія Анатоліївна як щас пам’ятає: сина директора школи завжди називали Юрасиком, розпливалися в подобострасній посмішці, з таким пієтетом в школі ні докого не ставилися, хіба спину не прогибали від радості. На людях.

От так і минулої неділі на "1+1" ні ведучі, ні журі не могли приховати підкресленого подобострастія до однієї учасниці шоу «Голос країни.Діти». На мить мені здалося, що всі інші учасники і глядачі наче без запрошення потрапили на день народження цієї «доньки зірки 95-кварталу». А дітей було шестеро.

Впродовж програми всі говорили про упередження і шаблони, і в той же час Юра Горбунов і Катя Осадча продовжували заштовхувати тези про того, про кого треба - «можливо, це переможна пісня шоу» і т.д. ‍Виглядало це жахливо і топорно.

Питань багато.

Для кого це шоу взагалі? Сумніваюся, що для глядачів та дітей-учасників, окрім обраних, звичайно. Чому в дитячому шоу такий акцент і фокус зосереджено на журі? Нашо мені як глядачу знати так багато про всіх суддів? Чому діти виглядають придатком для піару зірок? Останнім що, й без дітей на фоні мало уваги? Чи це синдром дефіциту уваги до незіркових учасників у дії?

Чи шоу для того, щоб туди заштовхнути ще раз дружину саундпродюсера Руслана Квінти Нану, і довжелезний список друзів та родичів каналу "1+1"? Сплошне кросс-промо для каналу.

Вибір пісень для дітей - окрема історія для фейспалму. І доречним буде питання, а де ж маленькі зірочки, лауреати та переможці попередніх сезонів, окрім Данеліі Тулєшовоі? Невже їм не знайшлося місця на фіналі шоу для підтвердження того, що канал "1+1" пам’ятає і турбується про їх майбутнє?! А не лише піариться на фоні дітей, яким навіть на синхронах вкладає потрібні продюсерам тези.

Совкові традиції буйним квітом розквітають на каналі, який мав би вибачитися за тонни пропаганди під час передвиборчих перегонів, але їх кандидат виграв, тому не має жодних причин не продовжувати користуватися своїм положенням.