«Тайная любовь» — это 16-серийный мелодраматический сериал производства Star Media, показанный на канале «Украина». Сериал хорошо известен тем, что побил рекорды телесмотрения такого контента в стране за последние годы. То есть, «Тайная любовь» возглавила топ сериалов телеканала «Украина» аж с 2014 года. Чем же объяснить оглушительный успех телесериала «Тайная любовь»? Почему откликнулся зритель? Производственные тайны раскрывают сценаристка и продюсер «Тайной любви» — Алина Семерякова и Галина Балан-Тимкина в мастер-классе от сообщества «Сценарный». «Детектор медиа» там тоже побывал и делится с читателями видеокейсами.
Медиатренер, журналист и блогер Павел Казарин прочитал лекцию в «Школе качественных медиа» «Детектора медиа», где рассказал участникам школы – журналистам и блогерам из Беларуси: • о кризисных изменениях в классических медиа, связанных с появлением интернета; • о возникновении блогерства и авторской журналистики; • об информационных войнах. Смотрите видеофрагменты лекции и узнаете, почему интернет всему виной и почему за ним будущее, да и настоящее тоже.
Керівник Центру моніторингу та аналітики ГО «Детектор медіа» Отар Довженко на внутрішньому тренінгу для журналістів і редакторів «Детектора медіа» розповів про специфіку стандартів журналістики в інтернет-новинах. Дивіться лекцію в коротких відеокейсах по кожному зі стандартів.
Він знає, що таке відео. Він знає, як підігріти аудиторію й не дати їй охолонути. Він знає, як розказати «Війну і мир» в кепшен-відео, хоча сам того начебто й не бажає (Лев Миколайович, пробачте сучасне кліпове мислення – така епоха). Він – стрімер, відеограф, відеорепортер, журналіст і документаліст «Громадського». Основні тези про відеоконтент, стрім, просту мову відеоісторії та стабілізацію в лекції Богдана Кутєпова зафіксував «Детектор медіа».
После объявления Марка Цукерберга о введении алгоритма, который существенно ограничит в ленте показ коммерческих сообщений и даст приоритет обычному пользовательскому контенту, многие напряглись. Как с успехом продвигать свои проекты с учетом нововведений на Фейсбуке – об этом и не только в обзорной лекции диджитал-стратега Алёны Деньги.
Какие риски надо учитывать, самостоятельно продюсируя кино или делая это в партнерстве с западными компаниями, чем украинская видеопродукция может заинтересовать рынки в Европе и Америке — об этом и не только Влад Ряшин рассказал в рамках своего мастер-класса.
Виступ перед аудиторією, від якої хочеться негайно втекти, вплив мови тіла, секрети, що допоможуть утримати увагу ваших слухачів, та корисний урок для "Громадського радіо" після ефіру за участю Петра Симоненка — про це і не тільки у фрагментах лекції ведучої "Громадського радіо" і тренерки з комунікації.
Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко – детально про систему державного фінансування національних стрічок та про те, як зміняться правила гри, коли запрацює новий закон про підтримку кінематографії. Дивіться повний відеозапис майстер-класу Пилипа Іллєнка.
Невдовзі дивіться на "Відеотеці" суперкорисний майстер-клас голови Держкіно Пилипа Іллєнка, в якому він ділиться лайфхаками для режисерів та продюсерів, котрі мають намір взяти участь у пітчингах та втілити свої кінофантазії за державний кошт.
Де і як саме шукати продюсера для свого фільму? Чому без ідейного братерства із продюсером режисеру не варто розраховувати на успіх? За якими ознаками визначити «свого» продюсера? Хто і за яких умов буде головним на знімальному майданчику – режисер чи продюсер? Відповіді на ці та інші практичні питання кіновиробництва – у майстер-класі одного з найуспішніших українських продюсерів.
Хто, де і як шукає акторів в Україні? Як правильно користуватися можливостями соцмереж, щоб доносити інформацію про себе до режисерів? На які типажі зараз є запит в українському кіно? Досвідчена кастинг-директорка поясняє, що саме потрібно знати і враховувати тому, хто мріє про успішну акторську кар'єру.
Автор короткометражки "Кров'янка" та полнометражного фільму "Припутні" ділиться власними секретами режисерської майстерності та розповідає про те, на що слід звернути увагу, щоб успішно дебютувати у кіно.
«Журналістські розслідування: основи» — це серія з 15 відеоуроків на допомогу журналістам, які хочуть працювати в жанрі розслідувань.