Із 11 січня щоп’ятниці у вечірньому ефірі «Громадського радіо» відомий теле- і радіоведучий, співзасновник «Громадського радіо» Андрій Куликов буде дізнаватися найцікавіше, найактуальніше і те, чого ви не знали, в зареєстрованих кандидаток і кандидатів на посаду Президента України.

«Це програма “Свобода вибору” – для тих, хто цінує свій голос, і для тих, хто намагається зробити свідомий вибір, – розповідає Андрій Куликов. – Я сам не певен, що я завжди роблю свідомий вибір, бо багато чинників впливають на нього. Але, все ж таки, [потрібно] з’ясувати, що насправді обстоює та чи інша людина, наскільки у неї є ресурс – не лише грошовий, фізичний, а й моральний – для того, щоб здійснити свої [передвиборні] обіцянки, наскільки ця людина здатна орієнтуватися у швидкоплинних змінах».

Першим гостем студії «Свободи вибору» став кандидат у президенти Андрій Садовий. Також є домовленості з Валентином Наливайченком, прес-службою Анатолія Гриценка. Планують покликати і чинного Президента України Петра Порошенка. «Ми то плануємо, а чи планує Порошенко?», – жартома говорить Андрій Куликов.

На гостей програми чекають неочікувані запитання. Для цього є рубрика «Питання на засипку», де журналісти збирають запитання до кандидата від жителів міст, містечок, сіл або селищ. Андрію Садовому як першовідкривачу пощастило: його запитали, як він ставиться до легалізації марихуани. Як відповів кандидат у президенти – дивіться у нашому матеріалі, а також у записі програми «Свобода вибору» на сайті «Громадського радіо».

«Свобода вибору» виходить в ефір «Громадського радіо» по п’ятницях о 21:07. Записи доступні на сайті та ютуб-каналі «Громадського радіо».