Влітку «Громадське радіо» залишилося без значної частини грантового фінансування. Закрилися деякі програми, в тому числі й «Київ – Донбас», деякі люди пішли з колективу, виконавчий продюсер Кирило Лукеренко виграв стипендію та поїхав на півроку до США писати дослідження. Як «Громадське радіо» переживає не найлегші часи, в інтерв’ю «Детектору медіа» розповів його голова правління Андрій Куликов.

«Ми регулярно звертаємося до наших слухачів по підтримку. Я вважаю, що це абсолютно нормально, бо ми беремо при цьому певні зобов’язання, які потім виконуємо», – каже Андрій Куликов про краудфандингові кампанії «Громадського радіо».

«У дуже важкі для нас періоди деякі люди відходять для того, щоб пережити цей період. Це не означає, що вони кидають справу, що вони зраджують – навпаки, вони зберігають себе для того, щоб потім повернутися з новими силами. Примусити когось працювати тут безкоштовно неможливо», – із розумінням розповідає він про кадрові втрати.

Андрію Куликову прикро, що довелося закрити програму «Київ – Донбас», яка виходила на «Громадському радіо» двічі на день. Натомість «Громадське радіо» запустило кілька нових проектів. Наприклад, вийшли в ефір присвячені майбутнім виборам програми «Свобода вибору» та «Мозок», повернулося в оновленому форматі ранкове шоу, яке тепер називається «Радіоранок». А також продовжує виходити програма самого Андрія Куликова про рок-музику «Пори року», чому він щиро радий.

Кирило Лукеренко, який наразі пише дослідження у США, постійно залишається на зв’язку з редакцією в Києві, запевняє Андрій Куликов. «Він навіть бере участь у щотижневих нарадах, які тепер доводиться проводити о 17:00 через різницю в часі. Раніше проводили об 11:00», – зауважує він.

Для подальшого існування та розвитку «Громадського радіо», на думку голови правління, варто урізноманітнити джерела фінансування. Наприклад, шукати ресурси та резерви всередині України. Розраховує «Громадське радіо» і на підтримку своїх слухачок і слухачів. «Для того, щоб забезпечити сталість у роботі Громадського радіо” – допоможіть нам!», – закликає Андрій Куликов.

Допомогти і підтримати незалежне медіа можна на сайті «Велика ідея».