«За останній рік я була вражена кількістю низькопробної журналістики», – зізналася Яніна Соколова, авторка та ведуча програми «Рандеву» на 5-му каналі та YouTube-шоу «Вечер с Яниной Соколовой». «Мені б дуже хотілося, щоб у нашій країні люди, які відповідають за слово, пильнували, щоб вони працювали на професію, а не на власника, не на хайп, а на те, щоб людям донести правду», – ось чого вона побажала своїм колегам.

А от слухачам, читачам і глядачам телеведуча ICTV Оксана Соколова, як не дивно, побажала менше дивитись новин і більше шукати позитивних людей навколо себе. А зважаючи на прийдешні вибори додала: «Я би порадила наступного року не створити собі нових кумирів, за яких потім буде соромно».

Але якщо ви все-таки цікавитеся політикою і новинами – то що ж тоді? А тут варто прислухатися до побажань інших журналістів: генерального продюсера «Українського радіо» Дмитра Хоркіна, головної редакторки «Громадського радіо» Тетяни Трощинської, керівника проекту «Наші гроші» Дениса Бігуса, журналістки видання «Новое время» Крістіни Бердинських, члена ради Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN Олега Хоменка, журналістки телеканалу «Настоящее время» (Прага) Ірини Ромалійської, журналіста проекту «Слідство.Іnfo» Дмитра Реплянчука.

Що вони побажали – дивіться в новорічному привітанні від «Детектора медіа».