«Народ хоче напитися крові президента», жартували журналісти.

«Детектор медіа» побував на здачі медичних аналізів чинного Президента України, кандидата в президенти Петра Порошенка, ініційованій іншим кандидатом – Володимиром Зеленським у межах підготовки до дебатів. Подія була офіційною, у ній взяло участь 200 акредитованих журналістів.

Як здавав аналізи другий кандидат – Володимир Зеленський, який не виступав офіційно, але відповів на кілька питань журналістів після процедури, дивіться у дайджесті на «Відеотеці».

Володимир Зеленський здав аналізи о 8-й ранку в лабораторії EuroLab, а Петро Порошенко – о 9-й ранку на НСК «Олімпійський».

Під час здачі крові Петро Порошенко жартував: «Запроваджуємо нові традиції!».

У залі журналісти-дотепники теж посміхалися, серед них лунали фрази: «Що, аж два кубика? Народ хоче напитися крові президента», або ж «П’ють, п’ють, ніяк не нап’ються крові президента».

Після процедури здачі аналізів Петро Порошенко звернувся з короткою промовою до журналістів: «Я дуже задоволений тим, що Володимир Зеленський нарешті прийняв мою пропозицію про проведення дебатів. Я сьогодні на стадіоні. Так розумію, Володимира Олександровича тут не було? "Я прийшов – тебе нема". Але я впевнений, він набереться мужності, доїде сюди і дебати відбудуться», – сказав він.

А також зазначив, що з розумінням поставився до пропозиції Володимира Зеленського здавати аналізи: «Відсутність алкогольної чи наркотичної залежності в кандидата, майбутнього президента – це точно питання безпеки держави. Така велика кількість журналістів на цій події (200 акредитованих журналістів. – ДМ) дає підстави стверджувати, що це важливо для суспільства», – підсумував він.

 У репортажі використані відеоматеріали «Радіо Свобода».