Відомий журналіст і редактор Сергій Тихий презентував свою книгу «Переможуть лише переможці».

За плечима Сергія Тихого – робота над запуском і розвитком таких проектів, як газета «День», «Газета по-киевски», «Крымская газета». Нині він працює головним редактором відділу оперативної аналітики інформаційного агентства «Укрінформ».

У книзі є спогади автора про кожну визначну подію в новітній історії України, є його роздуми про те, який шлях пройшла Україна та яка відповідальність лежить на плечах українців за майбутнє. До книги включено й три інтерв’ю: з кінорежисером, автором документального фільму про 1918 рік «Апельсинова долька» Ігорем Кобриним, співробітником Інституту політичних та етнонаціональних досліджень ім. Кураса Володимиром Куликом та журналісткою Ольгою Мусафіровою.

«У житті кожної людини, особливо зараз, настає такий момент, коли треба подивитися на себе і запитати: а які ти маєш взагалі переконання, що ти думаєш з того чи іншого приводу? Здається, просто бути таким собі обивателем в хорошому сенсі цього слова і чекати, що з тобою буде, як повернеться історія, як повернеться влада, в якій країні, в результаті, будеш жити ти і твої нащадки. Мені не хотілося нікого закликати на барикади – мені хотілося нагадати людям, що треба, принаймні, кожному обивателю, але уявляти собі майбутнє, хотіти конкретного майбутнього для своєї країни», – сказав пан Тихий.

За словами автора, його книга – про те, що українцям час змінюватися. «Зміняться вони – зміниться й суспільство, в якому вони живуть. А медіа будуть відповідними тоді, залежними, в першу чергу, від суспільства, від свого читача, а не від того, хто дає гроші на існування», – вважає автор.

Презентації книги Сергія Тихого «Перемагають лише переможці» відбудуться найближчим часом в Одесі, Львові, Ужгороді. Книга буде розповсюджуватися в одній з мереж книжкових магазинів. Окремі розділи книги публікував «Укрінформ».