Вчора у столичному центрі сучасного мистецтва М17 відкрилась виставка фотопортретів «75 відтінків Олега Ляшка». Фото зроблені Османом Карімовим, особистим фотографом політика, починаючи з 2013 року. Автор виставки поставив собі за мету «представити громадськості справжній образ лідера Радикальної партії, який йде врозріз з тим, що часто демонструють ЗМІ».  

Тим часом за результатами дослідження ІМІ, у 2017 році Олег Ляшко – на другому місці (після Опоблоку) за кількістю замовленої політичної джинси у всеукраїнській пресі і онлайн-виданнях. «Я не такий дурний, щоб платить гроші за розміщення новин. Я кажу: за гроші любий дурак може, а ти зроби без грошей. Олег Ляшко просто для всіх цікавий. І якщо Ляшко йде колядує, то це цікаво всім»,- впевнено відповідає на ці звинувачення з боку медіаекспертів лідер Радикальної партії.

У розмові із кореспондентом «Відеотеки» Олег Ляшко поділився своїм розумінням того, чому преса часто бреше про нього, згадав добрим словом Савіка Шустера та розкритикував роботу ведучого 112 каналу Володимира Полуєва, а також дав свою оцінку роботі генпродюсерки телеканалу ZIK Наталі Влащенко, яка влаштувала «теплу ванну» Андрію Портнову, та згадав часи, коли платив їй зарплату у конверті.

Завтра дивіться на "Відеотеці" репортаж з відкриття виставки "75 відтінків Олега Ляшка".