"Ірина терпіти не могла несправедливість у всіх її проявах. Коли вона бачила несправедливість, у неї емоції вирували, бо вона розуміла: маючи гарну освіту, великі знання, оперуючи законом, вона не може добитися справедливості",— говорить Володимир Тимофійчук.
 
Журналіст згадує, що познайомився із Іриною Ноздровською у 2016 році, коли та вже втратила свою сестру, яку насмерть збив Дмитро Россошанський. Ірина шукала підтримки у ЗМІ, оскільки бачила, що телекамери і розголос — це чи не єдине, що може змусити правоохоронну та судову системи дотримуватись закону. Володимир був одним із небагатьох журналістів, хто не тільки висвітлював перебіг судового розгляду справи проти Россошанського, але й надавав Ірині суто людську, дружню підтримку. Зараз, зауважує журналіст, на темі вбивства юристки Ноздровської почали піаритись ті, кого не було в житті Ірини, поки вона була живою та боролася.    
 
Дивіться також інтерв'ю Мар'яни П'єцух, яка теж намагалась розібратись в обставинах життя та загибелі Ірини Ноздровської, але, на відміну від Володимира Тимофійчука, взялася за цю справу "з нуля", не будучи особисто знайомою із вбитою юристкою.