12 жовтня у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся захід до Дня захисника України «Запроси мене з війни», організований Міністерством інформаційної політики і телеканалом СТБ

Проект є соціальним, бо він покликаний допомогти військовослужбовцям адаптуватися після війни завдяки танцю.

Свої танцювальні номери під час заходу представили 20 пар: учасники та учасниці бойових дій на Сході України, волонтерки та військові журналістки. Вони «розповіли» в танці свої історії з війни.

 «Запроси мене з війни – це унікальні історії, які пережили наші бійці, наші українські амазонки. І сьогодні у танці вони покажуть своє життя на війні, свою любов до Батьківщини, яку вони боронять і присвячують їй життя», – відкрила захід ведуча проекту Ольга Кучер

«П'ять місяців вони готувалися до того, щоб вийти на цей паркет і своїми дотиками довести, що є життя після війни», – продовжив співведучий, міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

На заході також була присутня дружина Президента України Марина Порошенко.

«Подивіться які у нас красиві українські амазонки. Найкращі. Які у нас мужні і сильні воїни. Вони є справжніми воїнами світла, які ведуть Україну до перемоги», – сказала вона зі сцени.

До учасників проекту, українських військових звернулася віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе

«Бережіть себе, бо ви бережете Україну. Давайте мріяти, вірити і в єдності знати, що перемога за нами», – сказала вона.

Захід також відвідали перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі, голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг, міжнародні дипломати, представники органів державної влади та громадськості.

В рамках проекту «Запроси мене з війни» у приміщенні КМДА також розпочала роботу фотовиставка «У війни є жіноче обличчя».

Нагадаємо, 25 вересня спільний проект телеканалу СТБ та Міністерства інформаційної політики України «Запроси мене з війни» було представлено в Кабміні.