Святкування першої річниці роботи реформованого «Українського радіо» відбулося вчора у внутрішньому дворику Будинку радіо на Хрещатику, 26 під супровід Симфонічного оркестру, який є одним із найбільш гастролюючих музичних колективів України. У ролі конферансьє святкового вечора виступив генеральний продюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін. Слухачі «Українського радіо» також могли долучитися до свята, оскільки захід транслювався у прямому ефірі на Першому каналі цього мовника.

Наше видання системно і ретельно стежить за тим, як триває розвиток Суспільного. Так, нещодавно у рамках спецпроекту «Журналістика незалежної України: перші 25 років» ми опублікували велике інтерв’ю із головою правління НСТУ Зурабом Аласанією, в якому проговорили усі проблеми, котрі подолало або продовжує долати Суспільне. Крім цього, днями стало відомо, що усі три канали «Українського радіо» почали мовлення у цифровому форматі, тож тепер їх можна слухати на приймачах, які мовлять у форматі DAB (DAB+).

Що втратила, а що набула журналістка Наталка Соколенко, розпочавши роботу в радіоефірі Суспільного, чи планує її колега Богдан Буткевич говорити у студії ранкової програми на Першому каналі «Українського радіо» із нардепом Євгеном Мураєвим, що мотивувало секретаря Наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Вадима Міського не спати ночами заради роботи щодо реформування Суспільного та чого чекати від каналу «Культура», продюсеркою якого у цьому році стала Ірина Славінська, – про це і не тільки у нашому репортажі.

 

Джерело фото – фейсбук-сторінка «Українського радіо»