Перше враження від перебування за лаштунками талант-шоу "Х-фактор": все працює як швейцарський годинник – чітко і злагоджено. Але зрозуміло, що такий результат виникає далеко не сам по собі. Ковтаючи таблетку, Олена Романенко, керівник ТО, яке відповідає за виробництво цього проекту, керує складним процесом. У павільйоні все під контролем: якщо раптом хтось пожартує і подзвонить із попередженням, що приміщення заміновано, людей евакуюють за пару хвилин, впевнено каже нам адміністратор.   
 
За лаштунками можна поговорити зі всіма учасниками проекту, також обрані щасливчики (і серед них й кореспондент "Відеотеки") мали цього разу шанс взяти автограф у LP, всесвітньо відомої співачки, спеціально запрошеної на перший прямий ефір у цьому сезоні "Х-фактора".
 
"Сценарій какой? Або ти приходиш как лох. У мене багато друзів приходили на "Голос" з тих 90-тих. Приходиш, а вони показують: "Видите, никто не развернулся. А когда-то они собирали стадионы...". Драматургія така. А тут сценарій не вийшов, тому що ми прийшли з такой подачей, що їм не було куди діватися",- згадує один із конкурсантів, фронтмен гурту "Yurcash" Юрій Нечистяк, про те, як змагався за право взяти участь у шоу. Юрій, між іншим, має звання Заслуженого артиста України і знає з власного досвіду (тоді, у 90-тих, він виступав під псевдо Юрко Юрченко), що таке збирати стадіони. 
 
Чому Остап Скороход, який вчиться у Лондоні, планує призначати всі свої зустрічі на Трафальгарській площі, чи все ще почувається Вінні-Пухом Дмитро Шуров, чим незадоволена наставниця Івана Варави, як Альона Романовська, бек-вокалістка Андрія Данилка, сприймає, коли її шеф дивиться на неї із суддівського крісла, - про це і не тільки у нашому репортажі.