Юрій Коваленко (він же Doctor Zvuk) має справжній дар: він може відтворити більше 300 голосів людей та звуків птахів, комах, тварин, явищ природи, звуків людської цивілізації, механізмів, більше десятка іноземних мов, зокрема мову бушменів. Протягом останніх 15 років він озвучує багатьох українських та зарубіжних політиків у різноманітних фільмах, в його творчому арсеналі – голоси всіх українських президентів. Це саме голосом Юрія говорили чоловічі персонажі в анімаційному серіалі «Великі перегони» («1+1»), у «Пупсні» (ТЕТ), у «Казковій Русі»(«1+1»). У 2002 році озвучив мультфільм режисера Степана Коваля «Йшов трамвай № 9», який отримав у 2003 році гран-прі МКФ у Берліні за озвучення. Викладає мистецтво звукоімітації та голосу (зокрема й вентрологію, тобто черевомовлення) акторам цирку і студентам різних вузів. Мріє створити "театр без мови і кордонів" і шукає для нього самородків по всій Україні. 
 
Юрій Коваленко – двічі рекордсмен Книги Рекордів України (у 2002 та у 2006 роках), досягнення якого поки що не вдалося перевершити жодному європейському виконавцю. 
 
"Відеотека" навідалась у редакцію дитячого каналу ПЛЮСПЛЮС, де Юрій працює над озвученням та дубляжем мультфільмів, та розпитала актора про тонкощі його справи. Дивіться інтерв'ю.