Широко відомий у вузьких колах політтехнолог Володимир Грановський – один із консультантів нового політичного ток-шоу "Український формат" на NewsOne.  
 
Якщо хтось забув, саме Грановському приписують авторство концепції про "три сорти українців". Ця концепція була запущена в інформпростір ще під час президентських передвиборчих перегонів у 2004 році, а взимку 2013-2014 років – успішно використана Росією проти України під час анексії Криму та початку військових дій на Донбасі.
 
Також у 2016 році екс-журналіст Сергій Лещенко, на той момент вже народний депутат від БПП, вимагав розслідувати і оприлюднити без купюр базу даних "чорної бухгалтерії" Партії регіонів. Серед тих, хто нібито отримував гроші від регіоналів, було й ім'я Грановського, якого пов'язували із каналом "Інтер", зокрема політтехнолога підозрювали у розміщенні піар-матеріалів на цьому каналі.
 
Вчора "Відеотека" побувала за лаштунками "Українського формату", поспілкувалась із творцями цього політичного телепроекту та підтвердила дані, отримані від наших джерел, про те, що до підготовки цього ток-шоу має безпосередній стосунок Володимир Грановський. Попри те, що сам політтехнолог уникав прямої відповіді на це питання, його бос і власник каналу NewsOne Євген Мураєв підтвердив цю інформацію, а також уточнив, що й В'ячеслав Піховшек консультує творчу групу проекту. "Відеотека" поділилась цією новиною зі Світланою Заліщук, яка разом із деякими іншими "єврооптимістами" брала участь у другій частині ток-шоу, але не знала про участь у ній Володимира Грановського у ролі консультанта. Трохи згодом Заліщук та її однодумці залишили студію, не добувши до кінця ефіру. 
 
Незабаром дивіться на "Відеотеці" великий backstage з третього прямого ефіру "Українського формату"