21 листопада у Києві відбулись заходи, присвячені четвертій річниці Революції Гідності. Цікава деталь: вже другий рік поспіль у цей день не щастить, так би мовити, родині Віктора Медведчука. Минулого року представники націоналістичних організацій розгромили офіс руху "Український вибір", а цього в ніч з 20 на 21 листопада невідомі спалили банер, який висів на вході на стадіон "Динамо" на вулиці Грушевського і рекламував новий телепроект дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко. Фотографії з місця подій були оприлюднені вночі на фейсбук-сторінці групи "Анафема", а з коментаря до них зрозуміло, що не всім до вподоби такий "троллінг" з боку тих, хто вирішив розмістити цей банер на місці, де гинули люди під час подій Революції гідності.  
 
Вже зранку влада вчергове відзвітувала про результати розслідувань злочинів проти активістів Євромайдану. Президент Петро Порошенко підписав закон, що прирівнює пільги учасників бойових дій і громадян, які отримали тілесні ушкодження в ході Революції Гідності. На Інститутській провели молебень у пам'ять Героїв Небесної Сотні.
 
Майдан щільно заставлений металевими конструкціями, на яких закріплені інші банери – із національною символікою. Через них для людей (якби вчора ввечері їх справді було на акції пам'яті багато) майже не лишається простору. Таке враження, що масовість заходу забезпечують правоохоронці та журналісти. Як з перспективи чотирьох років, що вже минули, згадуються події зими 2013-2014 років, що вони докорінно змінили у житті країни і наскільки ці зміни є незворотніми, – про це і не тільки "Відеотека" поговорила із Олексієм Ковжуном, Тетяною Пушновою, Олесем Донієм, Ольгою Сніцарчук та Богданом Кутєповим. Дивіться наш репортаж.    
 
У колажі до цієї публікації використано фото Станіслава Козлюка 
 
Над матеріалом працювали: журналіст Марина Баранівська, відеограф Світлана Григоренко