26 серпня в ефірі «1+1» стартує новий сезон розважального шоу «Танці з зірками». Нагадаємо, новина про те, що однією з учасниць проекту у цьому сезоні стане телеведуча Оксана Марченко спричинила помітний суспільний резонанс. Ба навіть більше: журналісти ТСН виступили із публічною заявою, в якій вони виразили свою незгоду із ймовірною появою в «Танцях з зірками» дружини політика, знаного своїми проросійськими поглядами та кумівством із російським президентом Путіним.

Сьогодні у Національному художньому музеї «1+1» організував презентацію нового сезона «Танців з зірками». Поки на вечірку збирались гості, активісти розгорнули плакати та протестували на вході до музею проти участі Оксани Марченко у цьому шоу. Дехто з активістів наполягав на тому, щоб Марченко публічно засудила політику Путіна. «Вам не соромно підтримувати політику Путіна?» – цим питанням вони зустрічали запрошених на презентацію гостей. Невдовзі до активістів підішли кілька десятків чоловіків, ззовні схожих на тих, кого прийнято називати «тітушками», і робили спроби перешкоджати протесту. На місці також були присутні представники Нацполіції.

За кілька хвилин до офіційного початку церемонії до музею під’їхав джип, з якого вийшла Оксана Марченко. «Ганьба!» - вигукували їй активісти. «Танцюй!» – аплодуючи і перекрикуючи активістів, скандували «тітушки». Щойно Марченко зайшла до музею, і ті, й інші почали потроху розходитись.

Дивіться тизер, а завтра – повну версію бекстейджу з сьогоднішньої акції.