На знімальному майданчику комедійного серіалу «Коли ми вдома» неспокійно: запізнюється запрошена зірка – шоумен Дзідзьо. Продюсерам вдалось залучити й на п’ятий сезон проекту відомого українського поп-виконавця, щоб той зіграв одну з епізодичних ролей.

В цей день, коли й «Відеотеку» запросили за лаштунки серіалу, знімають сцену, в якій винуватець ДТП Дзідзьо приходить в гості до Григорія (Станіслав Боклан), власника «пораненої ластівочки», та його дружини Наді (Тетяна Шеліга). Дзідзьо розраховує, що зможе все владнати у мирний спосіб (за допомогою пари сотень доларів), але далі … про це ви дізнаєтесь вже наприкінці вересня, коли стартує новий сезон «Коли ми вдома».

Зйомки розписані по хвилині, але через запізнення Дзідзьо виникає пауза, і це дає змогу нам поговорити із різними членами творчої групи про деталі виробництва саме цього серіалу. Незабаром дивіться на «Відеотеці» бекстейдж, а також окремі інтерв’ю креативного продюсера цього проекту Дмитра Кицая та акторки Тетяни Шеліги, одної з зірок серіалу «Коли ми вдома».  

Нарешті на майданчику з’являється Дзідзьо. Нас пускають до нього у гримерку рівно на 5 хвилин, які ми присвятили розмові про його роботу над новим кінофільмом – ліричною комедією «DZIDZIO Перший раз». Як вже повідомляв «Детектор медіа», із цим фільмом Дзідзьо брав участь у пітчингу «патріотичних фільмів», але отримав, як каже, «дулю з маком» від держави. Тим не менш ця картина вже майже готова до прокату, що запланований на 25 жовтня. Деякі цікаві деталі про фільм, який Дзідзьо знімав у рідному селі, дізнавайтесь з нашого інтерв’ю.