Наталія Могилевська, яка разом із своїм партнером Ігорем Кузьменком здобула перемогу у четвертому сезоні "Танців з зірками", від самого початку звертала на себе увагу. Зірка, що 10 років тому вже брала участь у цьому шоу "1+1", найдовше не давала згоди на свою участь у проекті, а таки погодившись, вразила всіх тим, що заради танців схуднула на 25 кілограмів.
 
Її фінальна промова трохи нагадувала проповідь: Наталія вірить, що все неможливе є можливим (і її третій досвід участі у "Танцях" – яскраве тому підтвердження), а віра в себе – "це те саме, що віра у Господа"
 
У фінал, окрім Наталії Могилевської та Ігоря Кузьменка, вийшли також Ахтем Сеітаблаєв та Олена Шоптенко й Надя Дорофеєва та Женя Кот. Кожна з пар виконала по три танці. Та, як і завжди, після того, як судді виставили оцінки за всі номери, доля учасників опинилася в руках глядачів, незважаючи на те, що творці шоу жодного разу не показали результатів їх голосування. 
 
За лаштунками шоу протягом всього ефіру зберігалась святкова атмосфера, наче ось-ось настане Новий рік. Марічка Падалко присягалась "Відеотеці", що вірить у перемогу пари Шоптенко-Сеітаблаєва і була готова поставити на це 300 гривень. Дмитро Комаров згадував активну фазу своєї участі у проекті із вдячністю: ведучий "Світу навиворіт" сподівається, що навичка танцювати – як вміння їздити на велосипеді, і рано чи пізно стане йому у нагоді під час далеких подорожей. Одна із гримерів шоу розповіла, скільки рук потрібно, щоб встигнути за 5 хвилин радикально змінити образ одного учасника, а Камалія поділилась секретом своєї ексклюзивної "дзеркальної" сукні.