Восени громадська організація «Детектор медіа» за підтримки Посольства США в Україні ініціювала конкурс карикатур на тему медіаграмотності, на який художники з різних куточків України надіслали 168 робіт.

22 лютого відбулося нагородження переможців та відкриття виставки «АнтиЛокшина» в «Малому Драматичному Театрі». Цього вечора, в атмосферному інтер’єрі театру, організатори оголосили імена п’яти переможців й разом із журі поділилися враженнями від робіт, а відвідувачі – роздивилися малюнки, виконані в різних техніках.

Валерій Момут отримав від всіх 5 членів журі максимальну кількість балів. «Я називаю це «з горщика на роботу». Мої батьки передплачували для мене журнал «Веселые картинки», а для себе – «Крокодил» і «Перець». Я з дитинства в усьому цьому варився, і вже у 7-му класі я надрукував свій перший малюнок», – розповів «Відеотеці» переможець конкурсу.

Дивіться репортаж із відкриття цієї виставки і знайдіть час побачити на власні очі чудові карикатури. Виставка працюватиме до 20 березня в приміщенні київського «Малого Драматичного Театру» (вул. Гончара, 33).