Всі пристрасті навколо того, кого ж оберуть українці для участі у цьогорічному Євробаченні, вже позаду. Як стало відомо в ніч з суботи на неділю, у травні у Лісабон поїде Костянтин Бочаров, 20-річний співак родом з Одеси.

Як вже повідомляв «Детектор медіа», Melovin розпочав свою музичну кар’єру з вокального шоу «Х-фактор-6» у 2015 році, в якому виступав протягом трьох ефірів і став переможцем. «Nick Melovin став внутрішнім брендом, з яким я хотів би працювати. Так як я хочу йти в напрямку європейської музики, я вирішив залишити собі цей псевдонім», – сказав в одному з інтерв’ю Костя Бочаров. Продюсером співака є Ігор Кондратюк. 

Минулого року Melovin брав участь у відборі на «Євробачення-2017», дійшов до фіналу, де глядачі віддали йому найбільшу кількість балів. Але думка журі з голосуванням глядачів розійшлася, тому Україну на «Євробаченні-2017» презентувала рок-група O.Torvald.

«Найзрозуміліший для мене номер (але з нюансами та недопрацьованими моментами) – це, звісно, Melovin»,– зізнався «Відеотеці» один із трьох членів журі Андрій Данилко ще до того, як були оголошені результати глядацького голосування та ім’я переможця конкурсного відбору.

Вже завтра дивіться на «Відеотеці» великий репортаж про те, що робилося за лаштунками фіналу нацвідбору, який проходив  у столичному Палаці культури КПІ і який наживо транслювали одночасно «UA: Перший» та СТБ. А поки вашій увазі – тизер.