«Я вперше проводжу таку акцію. Я відчуваю, що я зробила те, що не могла не зробити. Мовчати не можна. Треба говорити, рахувати дні, скільки голодує Олег Сєнцов..."Ми тут для того, щоб кричати в космос: Олег, живи!"» – говорить ініціаторка акції, драматург Наталка Ворожбит. – «Чому саме тут? Звичайно, ми не розраховуємо, що хтось нас почує, тому ми стоїмо спиною. Ми вирішили, що ця будівля - чудові декорації для читки п'єси – колючий дріт, закриті вікна...»  
 
Ще одна сумна новина – 16 травня 2018 року з життя пішла Олена Грєміна, художній керівник Театру.doc, в якому регулярно проводилися акції та вистави на підтримку Олега та інших політв'язнів. В 2014 році театр вперше закрили саме за акцію в підтримку Олега Сєнцова. Пізніше Олена створила документальну п’єсу про процесс над Сєнцовим, Кольченко і Афанасьєвим на основі інтерв’ю і документів, яку грали в Театрі.doc. 
 
Під час акції під стінами посольства РФ в Києві відбулась читка фрагментів документальної п’єси Олени Грєміної «Заручини» про судовий процес над Олегом Сєнцовим. Серед тих, хто взяв участь у читці, – драматург Максим Курочкін, який жив у Москві і спіпрацював із Театром.doc, але у 2017 році переїхав до Києва. 
Відеозапис читки фрагментів документальної п’єси Олени Грєміної «Заручини» про судовий процес над Олегом Сєнцовим можна подивитись тут.

«Напевно, я не Путін, я гірша за Путіна»,– говорить одна з тих, хто прийшов підтримати акцію, сценаристка Олена Косенко. – «Я би заарештувала Медведчука та обміняла би його на Сєнцова. І зробила би так ще 63 рази – за кількістю українських політв'язнів, які зараз незаконно утримуються на території Росії. Я думаю, що в такий спосіб питання було б дуже швидко вирішене. І ще у мене питання до тих, хто давно прописався у фейсбуці і не має звичку виходити на вулицю. Якщо ви відмічаєтесь у якійсь події, будьте ласкаві, прийдіть на неї, не сподівайтесь, що це зробить хтось за вас. На цю подію у фейсбуці зголосилось прийти 107 осіб. Де ви, люди? Чому ви не тут сьогодні?!»  
 
Учасники акції пообіцяли продовжувати збиратися на підтримку Олега Сєнцова та закликають усіх небайдужих до його долі не мовчати, виходити на вулиці та вимагати його звільнення.