«75 відтінків Олега Ляшка» – це 75 портретів лідера Радикальної партії, зроблені особистим фотографом політика Османом Карімовим. Портрети зроблені майстерно, вони чудово передають всю багатогранність артистичної натури головного українського «радикала». Щоправда, Осман у розмові із кореспондентом «Відеотеки» категорично заперечує наявність артистизму у свого боса. «Гріх називати це артистизмом!» – каже фотограф. – «Артист – це людина, яка грає. А якщо це справжнє… Ну, як можна називати людину, у якої це справжнє, грою?.. Побачивши цю людину у житті, я закохався у цю особистість. І зажадав продемонструвати її багатьом людям. Показати те справжнє, що я бачу у ньому».

Перед офіційним відкриттям фотовиставки, на яке чекають приїзду Олега Ляшка із дружиною Росітою, Осман носить на руках маленького бульдога Наташку. Пояснює, що цей песик належить однопартійцю Ляшка Андрію Лозовому. Згодом Наташка мігрує на руки самого Ляшка. Той хоч і стверджує в інтерв’ю «Відеотеці», що не любить позувати перед камерою, однак охоче робить це на камери телеканалів, які приїхали висвітлювати цей мистецько-піарний захід.  

«Професіонал! П’ять балів!» – щедро хвалить роботи Османа Карімова його колега, фоторепортер агентства Associated Press Єфрем Лукацький. Вказує на особливо вдалий, з його точки зору, чорно-білий знимок, де Ляшко стоїть на сцені театру, обернувшись спиною до камери Карімова. «Ідеальна композиція. До того ж ця фотографія має передній план, середній і бекграунд. Це велика майстерність, коли фотограф бачить відразу кілька планів», – пояснює Лукацький. Наш співрозмовник згадує, що познайомився із Ляшком, коли той ще працював редактором у одній з обласних газет. На питання, чи хотів би він сам бути особистим фотографом якогось політика, впевнено каже: «У жодному разі». «Розумієте, хочеться знімати історію. Історію країни. А це – історія допоки він (Олег Ляшко. – ВК) живий».