17 лютого під час другого півфіналу лідер гурту "Yurcash" виступить під номером 6, змагаючись за право презентувати Україну на цьогорічному "Євробаченні". Нагадаємо, 63-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2018» відбудеться в столиці Португалії Лісабоні в травні цього року. Півфінали пройдуть 8 і 10 травня, а фінал – 12 травня. До участі в «Євробаченні-2018» зголосилися 43 країни, у тому числі Росія, яка не виступала в Україні на «Євробаченні-2017».  
 
У розмові із кореспондентом "Відеотеки" Юрій Нечистяк згадує, як у 2005-му році вже брав участь у аналогічному нацвідобрі. "Ми виграємо, а поїде хтось інший, як завжди", – усміхається музикант. – "Ми вже вигравали Євробачення раз, у 2004* році. Ми виграли по голосуванню – зайняли перше місце. А поїхали "Гринджоли"... Чому? Патаму шо ми живем в Україні! А чого проголосували за Ющенка, а виграв Янукович, пам"ятаєте? – Думаєте, і цього разу може так статися? – Не думаю, а знаю".
(здається, легендарному співакові тут трохи зраджує пам'ять, адже виступ гурту "Гринджоли" відбувся на "Євробаченні" у 2005-му, а не у 2004-му році). 
 
Фронтмен гурту "Yurcash" зі своїм фірмовим удаваним цинізмом переконує, що бере участь у нацвідборі передусім заради "піару на шару", а також, щоб був відповідний запис у його трудовій книжці і щоб його мама була задоволена. Адже мама, як каже співак, все життя вмовляє його не займатись хтозна чим, а працевлаштуватись викладачем до університету Поплавського. 
 
Спеціально для "Євробачення" Юрій написав пісню. За його словами, вийшла ціла рапсодія, складена з 5 пісень. Здається, це знову буде щось особливе, як і кожен його виступ у 8-сезоні "Х-фактору", де "Yurcash" хоч і не зміг здобути перемогу, але залишив це телешоу з цілою армією фанатів та у статусі зірки 90-х, яка нарешті повернулась на велику сцену. 
 
24 лютого, під час фіналу національного відбору, буде оголошено ім'я того виконавця, який поїде цього року на "Євробачення".
 
Над матеріалом працювали: журналіст Марина Баранівська, відеограф Світлана Григоренко.
 
У репортажі використані фрагменти української версії хіта шведського гурту Europe "The Final Countdown" у виконанні "Yurcash". Фото – Facebook-сторінка Юрія Нечистяка.